Organizacja przyjęcia komunijnego od A do Z!

Czerwiec z natury jest miesiącem przepełnionym rodzinnymi uroczystościami, celebracją i świętowaniem. Śluby, urodziny, grillowanie na świeżym powietrzu i… Pierwsza Komunia dziecka! No właśnie, jak przygotować wymarzone przyjęcie komunijne, kiedy nasza swoboda działania jest ograniczona?

Nikt nie przewidział, że wszyscy znajdziemy się w tak nietypowej sytuacji jak dziś. Co prawda gospodarka jest odmrażana, małe uroczystości rodzinne dozwolone, ale.. pojawia się jedno ale. Jak zorganizować udane przyjęcie komunijne dla dziecka, aby wszyscy byli zadowoleni z efektów? Podrzucamy trzy pomysły, dzięki którym organizacja przyjęcia komunijnego nie będzie skomplikowana!

Garden Party

Pogoda staje się coraz lepsza, temperatura rośnie, więc warto to wykorzystać. Organizując przyjęcie komunijne na zewnątrz możemy świętować Pierwszą Komunię w luźnym, rodzinnym stylu. 

To, o czym należy pamiętać decydując się na świętowanie “pod chmurką” to to, że pogoda jest zmienna. Słońce nagle może zamienić się w deszcz i przegoni naszych gości, a nam popsuje wszystkie plany. Dlatego warto pamiętać o rozstawieniu dużego namiotu ogrodowego. Nie tylko ochroni nas przed deszczem, ale i przed nadmiernymi promieniami słonecznymi. Przy planowaniu tak ważnej uroczystości nie można zapomnieć także o jedzeniu, czyli jednym z najważniejszych elementów każdego przyjęcia. Dania powinny znajdować się w bemarach, aby trzymały ciepło.

Przyjęcie komunijne w domu

Jeśli nie masz możliwości organizacji przyjęcia komunijnego na zewnątrz lub wolisz spotkania rodzinne w domu – to także dobre rozwiązanie! Przyjęcie komunijne organizowane w domu może być równie wystawne co obiad w restauracji. Jaka jest główna zaleta? Organizując uroczystość samodzielnie masz szansę zrobić wszystko od A do Z po swojemu. 

To do Ciebie należy decyzja jakie wybrać dekoracje, jakie kwiaty postawicie na stole i jak usadzeni będą goście. Jednak nie trzeba brać zbyt dużo zadań na swoje barki, w końcu i Ty i cała rodzina będziecie wspominać ten dzień przez wiele, wiele lat. 

Wszystkie wymienione wyżej elementy zajmą Ci i tak mnóstwo czasu, dlatego koniecznie przeczytaj kolejny punkt. 🙂

Catering komunijny 

Jeśli jesteś z Katowic lub Warszawy, wyciągamy pomocną dłoń! Oczywiście każdy wie, że najwięcej snu z powiek ściąga przygotowanie jedzenia dla wszystkich, nawet najwybredniejszych gości. I choć dawniej wszystkie potrawy, przystawki i desery były robione w domu przez mamy i babcie, dziś się od tego odchodzi. Nie warto marnować tak wyjątkowego dnia w życiu dziecka na spędzeniu go w kuchni. Zdecydowanie lepiej cieszyć się nim z najbliższymi przy stole. 

Dlatego też w Deli Catering przygotowaliśmy ofertę specjalnie na tę okazję. Z propozycjami zarówno dla dzieci, jak i dorosłych (są także wersje dla wegetarian!). Jeśli chcesz zorganizować bardziej kameralne przyjęcie dla rodziny – możesz zamówić sam catering przygotowany ze świeżych, lokalnych produktów. Jeśli jednak szykujesz większą uroczystość – oferujemy także obsługę kelnerską, wypożyczenie zestawu w formie naczyń, sztućców, obrusów i innych. 

Nie zabraknie także torta! Smacznego, wyjątkowego, który zachwyci wszystkich gości. 

Opcji jest wiele. Wystarczy jedynie skomponować swój zestaw i złożyć zamówienie. Pełną ofertę znajdziesz na naszym fanpage na Facebooku oraz w relacjach na Instagramie. 💚 

www.facebook.com/delicateringpl

https://www.instagram.com/delicateringpl/

Kontakt oraz zamówienia ⤵️

catering@delicatering.pl

+48 22 599 45 60

884 347 847

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *